SU TRIRAČIU AŠ JUDU, ATSIDŽIAUGTI NEGALIU!

         Darželio vaikai įstaigos kieme dalyvavo sporto renginyje "Su triračiu aš judu, atsidžiaugti negaliu!", kurį organizavo neformaliojo ugdymo mokytoja Rosita Stuopelienė ir visuomenės sveikatos specialistė Rolanda Urbonienė. Vaikai susipažino su trirate judėjimo priemone, patyrė daug gerų emocijų. Dėkojame Klaipėdos visuomenės sveikatos biurui už suteiktą galimybę pasinaudoti triračiais.

t1 t1 t2 t3 t5

Parengė visuomenės sveikatos specialistė Rolanda Urbonienė, 2023-06-20

 

KONKURSAS "SVEIKI, SALDUMYNAI!"

             Grupės "Žvaigždutės" vaikai, mokytojai ir visuomenės sveikatos specialistė dalyvavo Klaipėdos miesto visuomenės sveikatos biuro organizuojtame konkurse, gaminome zefyrus.

15s 11s 10s 8s  2 s

Parengė visuomenės sveikatos specialistė Rolanda Urbonienė, 2023-04-17

 

SVEIKOS MITYBOS PASKAITĖLĖS

          Balandžio 3-4 dienomis mus aplankė mitybos specialistės Inga Gafarova ir Danielė Budrytė iš Klaipėdos miesto visuomenės sveikatos biuro. "Žvaigždučių" ir "Drugelių' grupių vaikai sužinojo daug naudingos informacijos apie mitybą, dėliojo mitybos piramidę, atsakinėjo į klausimus, žaidė žaidimus.

1 m 2 m 3m 4m 5m

Parengė visuomenės sveikatos specialistė Rolanda Urbonienė, 2023-04-05

 

GARDI KOŠĖ

          Pusryčiams košė tiek vaikams, tiek suaugusiems yra puikus energijos šaltinis, padedantis palaikyti aktyvią fizinę ir protinę veiklą. Kiekviena kruopa yra savita ir turi skirtingas medžiagas, skirtingus jų kiekius. Užsiėmimo metu vaikai tyrinėjo kaip atrodo įvairios kruopos, kaip auga avižos, ryžiai, grikiai, soros, sužinojo daug vertingų dalykų apie košių naudą organizmui. Košių įtraukimas į vaiko mitybą yra labai svarbus formuojant sveikus mitybos įpročius.

k1 k2 k3 k5 k4

Parengė visuomenės sveikatos specialistė Rolanda Urbonienė, 2023-02-09

 

MANO ŠVARIOSIOS RANKYTĖS

          Rankų plovimas - vienas svarbiausių žingsnių siekiant išvengti infekcinių ligų. Grupėse vyko pamokėlės, kurių metu vaikai sužinojo kaip teisingai plauti rankas ir kodėl tai yra svarbu, mokėsi rankų plovimo judesių bei turėjo nusiplauti rankas, prieš tai ant jų pabarsčius miltelių, kurie turi šviečiančių savybių. Po plovimo rankas patikrinome su UV lempa ir pamatėme, kas rankas nusiplovė švariai, o kam reikėjo rankas plauti pakartotinai.

p3 p2 p5 p4 p1

Parengė visuomenės sveikatos specialistė Rolanda Urbonienė, 2023-01-26

 

ĖDUONIES PROFILAKTIKA IR BURNOS HIGIENA

          Kruopštus dantų valymas - tai įprotis, kurį vaikas turėtų išsiugdyti nuo mažų dienų. Vaikai buvo supažindinami su burnos higiena, dantuko sandara, taisyklinga dantukų valymo technika. Praktiniuose užsiėmimuose naudojant dantų muliažą, vaikai gerino taisyklingus valymo įgūdžius.

d  d3 d1 d6 d2

Parengė visuomenės sveikatos specialistė Rolanda Urbonienė, 2023-01-18

 

 BURNOS HIGIENOS EDUKACIJA

          Sausio 6 d. įstaigoje lankėsi Klaipėdos miesto visuomenės sveikatos biuro vaikų ir jaunimo sveikatos stiprinimo specialistas Arnas Murauskas, kuris pasakojo apie burnos higieną. Su grupių "Draugužis" ir "Kodėlčiukai" vaikais buvo aptarta kokie produktai kenkia dantukams, kiek kartų per dieną reikia valyti dnatis, kokį dantų šepetuką naudoti, kaip dažnai reikia lankytis pas burnos higienistą. 

 4 b     2 b     1 b   6b

Parengė visuomenės sveikatos specialistė Rolanda Urbonienė, 2023-01-12

 

"JUDUMO SAVAITĖS" RENGINYS

           Grupės "Kodėlčiukai" ir "Draugužis" rugsėjo 21-22 d., dalyvavo Klaipėdos miesto visuomenės sveikatos biuro organizuojamoje veikloje ant interaktyvaus kilimo, atliko užduotis plokščiapėdystės profilaktikai, mankštino pėdutes.

 n1 n4 n5 N n3 (2)

Parengė visuomenės sveikatos specialistė Rolanda Urbonienė, 2022-09-23

 

 

VIENA ĮDOMESNIŲ VIETŲ, KUR BASOMIS GALIMA PRISILIESTI PRIE ĮVAIRIŲ DAIKTŲ YRA KNEIPO TAKAS...

          Vaikščiojant basomis skirtingais paviršiais bei dirginant padus, masažuojamos kojos. Pėdose yra veikiamos nervų sistemos zonos - iš jų pasklidę impulsai pasiekia reikiamą organą bei aktyvizuoja visą žmogaus organizmo imuninę sistemą.

 kneipas2 kneipas3 kneipas1